Mundur galowy Wojsk Lotniczych

Szyjemy umundurowanie dla żołnierzy Sił Powietrznych. Mundury galowe Wojsk Lotniczych wyróżniają się charakterystycznym, stalowym kolorem. Nasze projekty są zatwierdzone przez Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej w Łodzi jako zgodne z Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną oraz wzorem Przedmiotu Umundurowania i Wyekwipowania. Proponujemy wszystkim żołnierzom eleganckie, perfekcyjnie wykończone mundury galowe Wojsk Lotniczych, płaszcze, a dla mężczyzn także mundur wyjściowy. W naszej ofercie znajdują się także różnorodne akcesoria, takie jak rękawiczki, paski czy oficjalne koszulki sportowe Wojska Polskiego. Zapewniamy także sznur galowy dla oficerów, podoficerów i szeregowych.


Szycie mundurów galowych Wojsk Lotniczych

Nasza firma zajmuje się szyciem mundurów od ponad trzydziestu lat. Tworzymy mundury galowe Wojsk Lotniczych i inne projekty, wkładając w to mnóstwo pasji i zaangażowania. W pracy wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na sprawną i staranną produkcję. Dbamy o to, by wszystkie szwy były mocne i równe, a każdy mundur - dokładnie wykończony. Używamy jedynie trwałych materiałów, odpornych na rozdarcia i wpływ negatywnych czynników zewnętrznych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest godna prezencja żołnierzy Sił Powietrznych. Nasz mundur galowy Wojsk Lotniczych pozwala na dumne reprezentowanie ojczyzny.

Damski mundur galowy Wojsk Lotniczych

Dla żołnierzy-kobiet szyjemy mundur galowy Wojsk Lotniczych oraz płaszcz. Są przygotowywane na miarę, dzięki czemu doskonale dopasowują się do każdego typu sylwetki. Przy zakupie należy dokładnie zmierzyć wszystkie potrzebne wymiary, by zapewnić jak największą swobodę ruchów. Dbamy nie tylko o poważny, elegancki wygląd, ale też o komfort Klientów. Oficjalny mundur galowy Wojsk Lotniczych dla kobiet składa się z kurtki i spódnicy. Kurtka przypomina męską wersję, ale jest zapinana na drugą stronę. Spódnica sięga 5 cm za linię kolan, jest wykończona wygodnym paskiem.

Nasza firma zapewnia umundurowanie dla wszystkich żołnierzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla Wojsk Lotniczych.
error: Zawartość chroniona!!