Mundury wojskowe

Nasza oferta mundurów wojskowych jest szeroka, a jej powstanie zawdzięczamy latom pracy. Każdy nasz projekt jest zatwierdzony przez Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej w Łodzi za zgodność z Wojskową Dokumentacją Techniczno-Technologiczną, a także wzorem Przedmiotu Umundurowania i Wyekwipowania. Możemy zaproponować dla wszystkich żołnierzy mundury galowe WP oraz płaszcze, a dla mężczyzn także mundury wojskowe wyjściowe. Proponujemy szycie na miarę, które pozwala perfekcyjnie dopasować rozmiar do sylwetki żołnierza. Zależy nam na tym, aby nasze mundury wojskowe były nie tylko estetyczne i eleganckie, ale także wygodne.


Mundury wojskowe galowe - solidne wykonanie

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne, doskonale wykończone mundury wojskowe, które z pewnością wzbudzą uznanie. Najbardziej odświętnym jest mundur galowy WP, który zakłada się wszelkich uroczystości państwowych i wojskowych, na przykład przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Zachęcamy do zapoznania się z mundurem wojskowym galowym w naszej ofercie! Składa się z kurtki i spodni wykonanych z mocnej, trwałej tkaniny w kolorze khaki, charakterystycznym dla Wojsk Lądowych. Kurtka jest jednorzędowa, z wykładanym kołnierzem oraz funkcjonalnymi kieszeniami na linii klatki piersiowej i poniżej pasa. Jest wyposażona w guzik do przypięcia sznura galowego. Spodnie są zabezpieczone paskiem.

Mundur galowy WP dla żołnierzy-kobiet składa się z kurtki i spódnicy. Kurtka przypomina męską - została wykonana z tkaniny, jest jednorzędowa i zapinana na cztery guziki. Wyraźną różnicą jest to, że marynarka zapina się na drugą stronę. Spódnica sięga 5 cm pod linię kolan, ma dopasowany krój. Co istotne, w przypadku niskich temperatur, żołnierze-kobiety mogą nosić do munduru spodnie.

Akcesoria wojskowe

Poza mundurami wojskowymi nasza firma oferuje również szeroki wybór akcesoriów. Niektóre z nich są niezbędne do skompletowania pełnego munduru wojskowego galowego. Znajdą Państwo u nas rękawiczki, krawaty, spinki do mankietów z emblematem wojska, a także szaliki. Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się również wojskowe berety ozdobione haftem komputerowym orzełka. Oferujemy je w wielu kolorach (bordowy, czarny, niebieski, szkarłatny i zielony), przyszywamy też odpowiedniego orzełka w zależności od rodzaju wojsk. Zapewniamy również sznur galowy - istotną część munduru galowego WP.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie oraz zamawiania mundurów wojskowych szytych na miarę.
error: Zawartość chroniona!!